*******3-10 yaş grubu çocukları İngilizce konuşmaya hazırlar*******

Üyelik Formu

30day money back

Eğer üyelik bilgileri tarafınıza ulaştıktan sonra 30 gün içinde Pumkin Online English servisinin çocuğunuzun İngilizce dil becerilerini hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmediğine kani olursanız, ana sayfa Destek bölümünde belirtilen yollardan bize ulaşın. Ödemiş olduğunuz üyelik bedeli hemen tarafınıza iade edilecektir. Lütfen iade şartları sayfasına göz atın

logoweb

Üyelik formunu doldurmak için lütfen tıklayınız.

 

Güvenlik ilkeleri:

Kredi kartı bilgileriniz, sistemde tutulmadan, şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kolaycaingilizce. sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin kolaycaingilizce.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.kolaycaingilizce.com’da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Gizlilik ilkeleri:

kolaycaingilizce.com, üyelerine daha iyi hizmet ve destek verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (Anne Baba ismi, Öğrenci ismi, yaş, okul, sınıf, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Kolaycaingilizce.com  bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Kolaycaingilizce.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Kolaycaingilizce.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kolaycaingilizce. sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin kolaycaingilizce.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.Etiket Bulutu