*******3-10 yaş grubu çocukları İngilizce konuşmaya hazırlar*******

Hakkımızda

header

İnternet ve Bilişim Teknolojilerinin hızlı gelişimi ile birlikte bütün dünyayı saran bir iletişim ağı oluştu. Bu küresel iletişim ağı bilimsel araştırmaların, üretkenliğin, global ticaretin ve global eğitimin ana  bilgi kaynağı oldu. Bu kaynaktan en iyi şekilde faydalanabilmek için yabancı dil, özellikle İngilizce bilmek çok önemli.

Eduline-Almina Eğitim Teknolojileri olarak bunları tahmin ederek yola çıktık. 10 yıl önce, ülkemizde Bilgisayar Destekli İngilizce öğretimini başlatan ilk kurumlardan biri olduk. İnternete dial-up ile bağlanan günlerden bugünlere geldik. Bir taraftan Bilişim Teknoljilerinin gelişimini takip ettik, bir taraftan da ülkemiz insanına ve çocuklarımıza en hızlı ve etkili şekilde İngilizce öğretecek Bilgisayar Destekli İngilizce öğretim programları konusunda araştırmalarımızı sürdürdük ve her zaman en iyisini sunmaya devam ettik.

Geniş kitlelere ulaşarak Bilgisayar ve İnternet üzerinden İngilizce öğretmek için birçok Belediye ve kurumla Projeler geliştirdik. Binlerce vatandaşımız  sayemizde İngilizce öğrenmekle kalmadı, özellikle konuşma ve konuşulanı anlama becerilerini geliştirdiler. Çocukların İngilizce öğrenimine yönelik Pumkin Online English Learning for Children Platformu ile geliştirdiğimiz “Her çocuk İngilizce konuşsun” projesi ile çocuklarımız kalıcı bir altyapıya kavuştu. Bundan böyle ileri seviye İngilizce öğreniminde daha başarılı olmakta, Fransızca ve İspanyolca dillerini de daha çabuk öğrenmekte ve konuşmaktalar.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, İnternet ve Bilişim Teknolojileri sayesinde bilginin kaynağına ulaşmak,  zaman ve mekan mevhumu olmadan eğitim almak, yüz yüze eğitime göre çok daha ucuz, etkili, ölçülebilir ve başarılı. Ne yazık ki insanlarımız bunun farkında değildir veya böyle bir alışkanlıkları yok. İnsanlarımıza bunu anlatmayı, bu alışkanlığı kazandırmayı kendimize misyon olarak edindik. “Her çocuk İngilizce konuşsun” projesi ile  çocuklarımız  Bilgisayar ve İnternet’in sadece bir oyun ve eğlence aracı olmadığını görmekte, eğitim için kullanmayı küçük yaşta öğrenmektedirler.

Bilgisayar Destekli İngilizce öğretimi konusunda her zaman öncü olan Eduline-Almina Eğitim Teknolojileri, bundan sonra da ülkemizde en etkili ve başarılı programlarla İngilizce öğretmeye devam edecek.Etiket Bulutu