*******3-10 yaş grubu çocukları İngilizce konuşmaya hazırlar*******

Nasıl Üye Olunur?

Pumkin Online English Learning for Children platformuna üye olmak için ana sayfada bulunan ‘’Üyelik Formu’’na tıklanarak doldurulması yeterlidir. Formu doldururken aşağıdaki hususlara dikkat edilmeli:

1. Ödeme yeri ile ilgili aşağıda bulunan seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

—–Banka Havale/EFT

—–Kredi Kartı

—– Posta Hesabı

2. Kayıt esnasında öğrencinin okulu, sınıfı belirtilmesi önemlidir. Okul öncesi ve Anaokulu öğrencileri için boş bırakılabilir.

3. Ödeme için üyelik formunun son bölümünde ödeme yeri olarak Banka, Kredi Kartı veya Posta hesabı seçeneklerinden biri seçilebilir.
——Bankalara ödemeyi İnternet üzerinden veya Bankamatikten yapılmasını tavsiye ediyoruz. Şubelere gidilerek yapılan havalelerde yüksek havale ücreti söz konusudur.
—– Kredi Kartı seçilerek kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapmak mümkündür.                                                                                                                                                                                                                                ——Herhangi bir Posta Şubesine Posta Hesabı numarası belirtilerek ödeme yapılabilir.                                                                                                                                                                                                                                —–Banka, Posta Hesabı  üzerinden ödeme yapılırken üyelik formunun son bölümünde çıkan ödeme kodunu belirtmeyi unutmayınız.

4. Üyelik ücreti:
——Pumkin Online English 12 aylık üyelik bedeli 141,50.-TL’dır.
——Pumkin Online English  3 aylık üyelik bedeli    73,50.-TL’dır.
——Pumkin Online English  1 aylık üyelik bedeli    27,50.-TL’dır

5. Üyelik formu doldurulduktan ve ödeme yapıldıktan sonra, Kullanım Talimatı, Kullanıcı adı ve şifre formda belirtilen e-posta adresine gönderilmekte.  Ayrıca  öğrencilere ”Öğrenci Kullanım Kılavuzu”, velilere de ”Veli Kullanım Kılavuzu” gönderilmektedir.

6. Destek: Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa,  e-posta ve çalışma saatleri içinde telefonla destek alabilirsiniz

7. “Destek” sayfasının en alt kısmında bulunan “Pumkin Online Öğrenci Kullanım Kılavuzu” ve “Pumkin Online Veli Kullanım Kılavuzu” yazılarına tıklayarak kılavuzları bilgisayarınıza indirebilir ve faydalanabilirsiniz.Etiket Bulutu