*******3-10 yaş grubu çocukları İngilizce konuşmaya hazırlar*******

Öğrenciler Pumkin Online İngilizce servisinin derslerini tekrar edebilir mi? Öğretmenler ve Veliler nasıl kontrol etmekte ve telaffuz çalışması yaptırmaktadırlar?

Öğrenciler Pumkin Online İngilizce öğretim servisinin derslerini istediği kadar tekrar edebilir. Tekrar İngilizce öğrenmenin en önemli kısmıdır ve Pumkin İngilizce öğrenim materyalleri o kadar eğlencelidir ki öğrenciler İngilizce karikatürleri, oyunları ve aktiviteleri eğlenmek için öğrenimlerini derinleştirerek tekrar etmektedirler.

Öğretmenler ve Ebeveynler kendileri için hazırlanan bölümden öğrencilerin çalışmalarını ve başarılarını raporlar vasıtası ile görmekte ve takip edebilmektedirler. Öğrencinin başında beklemelerine gerek yoktur. Ayrıca her ders sonunda öğrenciye telaffuz çalıştırması yaptırarak telaffuzdaki başarılarını görebilmektedirler. Velilerin bunun için İngilizce bilmelerine gerek yoktur. Öğrenciye e-posta ile kullanıcı adı, kullanım talimatı ve şifre gönderilirken, ebeveynlere de detaylı kullanım kılavuzu gönderilmekte ve orada nelerin nasıl yapılması gerektiği  anlatılmaktadır.Etiket Bulutu