*******3-10 yaş grubu çocukları İngilizce konuşmaya hazırlar*******

Pumkin Online English Programına üye olduğunuz için sizi tebrik eder ve öğrencimize başarılar dileriz!

—–Kullanıcı adı, şifre, Kullanım talimatı, Öğrenci Kullanım Kılavuzu, Veli Kullanım Kılavuzu en kısa zamanda formda belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.
—–Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra süreci hızlandırmak için destek@kolaycaingilizce.com e-posta adresine bilgilendirme mail’i gönderebilsiniz.
—–Herhangi bir soru veya sorununuzda Eğitim danışmanınız Oktay Bey’i 0533 715 28 48 nolu telefondan arayabilir ve destek alabilirsiniz.
—–E-posta ekinde gönderdiğimiz Veli kullanım kılavuzu önemlidir. Anne babalar tarafından dikkatle okunmasını tavsiye ediyoruz. Eğer öğrenci kendi başına programda ilerleyebiliyorsa, çalışmayı tek başına yapması daha uygun olur. Anne babalar kendi raporlama bölümünden öğrencinin hangi bölümü tamamladığını, alması gereken yıldızları alıp almadığını her zaman görebilmeleri mümkündür. Özellikle her ders sonunda bulunan telaffuz çalışmasını ders bitince veya toplu olarak anne babalar tarafından yaptırılması hem öğrenciyi motive edecek, hem de öğrenilmesi hedeflenen kelime ve kalıp cümlelerin öğrenildiğini gözlemleme imkanı bulabileceklerdir.

Pumkin Online English Destek ekibiEtiket Bulutu